Hürriyet Bumerang

28 Temmuz 2009 Salı

She Colors

Bu yazımda She Colors'ın kullandığım ürünlerinden bahsetcem. :)İlk olarak aldığım ilk She Colors ürünü mor renkli kutudaki mini lipglosslar. She'nin lipglosslarını seviyorum ben. Hem renkleri çok güzel hem de çok hoş kokuları şeker gibi :) Mor kutudaki kırmızıya benzeyen koyu pembeyi kullanmıyorum ama diğer renkleri beğendim.
She'nin lipsticklerinden ise Cotton Candy'yi kullanıyorum. Çünkü öyle şeker pembeleri çok seviyorum :) Yapısı çok güzel yumuşacık, kokusu da öyle. She lipsticklerin arasından en beğendiğim renk.
Krem farlarından mor rengini almıştım, koyu mavi rengi de dergiden çıktı :) Ben krem farları pek beğenmedim çünkü göz kapağında bir süre sonra çizik hallerini alıyorlar. Öyle olunca görüntü pek güzel olmuyo :( O yüzden pek kullanmıyorum farları. Gerçi normalde de fazla far kullanmam :D
Aldığım en son She ürünü de french oje :) Aslında 601 numara istiodum ama yoktu ondan bn de 602 aldım. French ojesini beğendim. Beyazın üstüne sedefli pembe çok tatlı duruyo. 601 numarayı da almayı düşünüyorum :)
Siz She'nin ürünlerini kullandınız mı? Kullandıysanız en sevdiğiniz ürünleri hangileri?
3 yorum:

 1. Rujlarının ambalajlarına bayılıyorum,sırf bu yüzden alabilirim She'den ruj ;))

  YanıtlaSil
 2. bence de ambalajları çok tatlı ve parlatıcıları da :D

  YanıtlaSil
 3. She'lerin ambalajları çok şeker (:
  Hatta bende sırf bu yüzden ruj almıştım ama hiç kullanmadım,rengini pek beğenmedim.

  YanıtlaSil