Hürriyet Bumerang

4 Ocak 2015 Pazar

Maybelline Baby Lips

Önceleri ülkemizde yokken herkesin merak ettiği, yurtdışına giden yakınlarına sipariş ettiği makyaj ürünü olan Maybelline Baby Lips bu sene ülkemize geldi. Ben de ilk başlarda almasam da sonradan merakıma yenik düştüm ve 3 rengini birden aldım :O Bendeki çeşitler Pink Punch, Cherry Me, Hydrate.İlk olarak Pink Punch'ı yorumlayayım. Birkaç kat sürdüğümde dudaklarıma şeker bir pembelik veriyor. Kokusunu tam olarak çıkaramadım ama frambuaz mı desem, şeker mi desem bilemedim ama güzel bir koku olduğu kesin. Yapısı da yumuşak, dudakları yumuşatıyor.


İkincisi ise Cherry Me. Benim en sevdiğim bu çünkü vişne kokusunu aşırı derecede seviyorum. Herkesin bildiği vişneli Nivea lipbalm ve The Body Shop Cherry Lip Butter favorimdi, bunu da çok sevdim. Kokusu, yapısı, rengi her şeyiyle çok güzel. Parlak bi yapısı var, Pink Punch kadar olmasa da bu da biraz renk veriyor. Bence her şeyiyle kararında.


Sıra geldi en az sevdiğimee... Bu Hydrate olanı kabının rengine vurularak aldım. Limonlu gazoz gibi bi kokusu var. Başta bu koku hoşuma gitse de sonradan sevmemeye başladım acaba diyorum çocukluğumdan kötü bi anım falan mı var :D Ne zaman sürsem çocukluğum geliyo aklıma çünkü. Bunun renksiz olması güzel ama dudaklarım çok çatladığı zamanlarda sürdüğümde yakıyo. Çözemedim nedenini ama elim pek gitmiyor.


Sizin favori Baby Lips'iniz hangisi? :)

3 yorum:

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. bu lip balmlara bende bayılıyorum favorim cherry me :) bloguma beklerim sedosun.blogspot.com

    YanıtlaSil
  3. Lip balmın her çeşidini seviyorum severekte kullanıyorum.Takipteyim beklerim canım...

    YanıtlaSil