Hürriyet Bumerang

4 Nisan 2010 Pazar

Bağdat Caddesi

Bugün sabah erkenden yine Fenerbahçedeki Ordu Evi'ne gittik annem, babam, ben. Kahvaltıdan sonra babamdan bizi Bağdat Caddesi'ne bırakmasını istedik. Babam arabayla bizi bırakıp gitti. Biz yürüdük dolaştık öyle 1 saat MAC'in açılmasını bekledik. 12'de açılıyomuş malesef :/ Biz de beklerken Burger King'e girip bi dondurma yiyelim dedik. Biz yiyene kadar zaten 12 oldu saat. Mac de Burger'ın karşısındaydı. Bi de Nars vardı Burger'ın yanında. Karşıya geçmeden önce bi Nars'a bakalım dedim ben :) Girdik oraya da orası da aynı Mac gibiymiş. Çok beğendim Nars'ı da. Ne zamandır merak ettiğim Turkish Delight lipgloss'u denedim. O ne güzel bi renk öyle. Açık bi pembe ve dudaktaki görüntüsü çok hoş. Soft bi görünüm oldu :) Ama 49 TL'ymiş :( Hele bi elimdeki glosslardan 1-2sini bitireyim de yazın hem Mac'den Fuschia Fix rengi TLC alcam hem de Nars'taki Turkish Delight lipgloss'u. İnşallah tükenmez glossla tlc yaza kadar :D Sonra Nars'tan çıktık Mac'e girdik. Ben girdim zaten yarım saat çıkamadım :) Önce Spring Color Forecast serisindeki o çok istediğim mavi pırıltılı Electric Fuschia rengini aldım hemen. Sonra biraz bakındım tüm malzemelere. O serideki Plush Lash rimeli denedim çok beğendim :) Sonra da açık mavi göz kalemi denedim. Kalemin isminde Jade geçiyodu ama Chanel jade'nin rengi gibi yeşil değildi :) O da çok hoşuma gitti ama almadım hem Flormar'ın açık mavi göz kalemi bende var diye hem de bi göz kalemine göre pahalı olduğu için almadım. Ama ilerde bi seri ürününde falan aşırı güzel bi renk çıkarsa dayanamam alırım ben :) İşte sonra da ödedik çıktık Mac'ten :) Orası cennet gibi bir yer benim için ya :) Her ne kadar glossun içindeki mavi pırıltılar resimde belli olmasa da şu an dudağımda ve maviş maviş parlıyor :) Kokusu da çok güzel.


Hazır gloss'un resmini koymuşken geçen haftaki allığın asıl resmini de gösteriyim. Geçen hafta çektiğim resimde farklı bi renk gibi çıkmıştı. Asıl rengi bu. Çok sevdim bu allığı ama hala süremedim :) Haftaiçi Flormar'ın falan allık fırçasından alıyım da süreyim bi :) Bu yazı biraz uzun oldu ama olsun :)

3 yorum:

 1. nars türkhis delight bende var ve çok seviyorum özellikle kim kardashian gibi koyu göz makyajının altına harika duruyor

  YanıtlaSil
 2. Renkler çok güzelmiş canım güle güle kullan

  YanıtlaSil
 3. Melda: bence de çok güzel inş. ben de alabilirim :)
  Atolyekedi: ben de çok sevdim renkleri sağol :)

  YanıtlaSil