Hürriyet Bumerang

22 Eylül 2016 Perşembe

Sephora Happy Birthday Blush :)


Herkese bulutlu ve kapalı bi sabahtan merhabaa :)
Bugün sizlere doğum günümde bana hediye edilen Sephora allıktan bahsetmek istiyorum birazcık.


Kutunun içinden gördüğün gibi bir allık boyutunda paket çıkıyor. Bu paket de iki renk allık içeriyor. 
Bu allık kutusu minicik olsa da çok şık bence. Her zaman derim sadelikten yanayım diye :) Bu da o şekil siyah parlak zemin üzerine Sephora yazısıyla hoş duruyor. 


Renklerden biri turuncu tonlarda bir diğeri ise toz pembe. Bildiğimiz Barbie pembesi ben hayran kaldım. Turuncu olan da baharlık bir renk. Kutunun aynası olması artı bir özellik, büyük ayna bulunamadığı zamanlarda allığı düzeltmek için kullanılabilir veya sadece aynasına bakmak için bile kullanabilirsiniz. Üzerindeki Happy Birthday yazısı ise Sephora tarafından düşünülmüş ayrı bir incelik bence. Ben yazısı silinmesin diye düz kısımlarından kullandım ancak elbet birgün silinecek o yazı :( 

Koldaki swatch bu şekilde. Turuncunun pigmentasyonu orta derecede ancak pembenin çoook kötü. Beni hayal kırıklığına uğrattı. Koluma sürdüm üzerine üflediğim gibi uçtu gitti. Yani kendini pek belli etmeyecek gibi gözüküyor :( Neyse artık ben de bakar bakar dururum artık :)

2017'de doğum günü hediyesi ne olacak acaba çok merak ediyorum :)

Sevgiyle kalınn :*

21 Eylül 2016 Çarşamba

20 Eylül 2016 Salı

Mini Sephora Alışverişi

Minik alışverişler ve küçük, sevimli hediyeler sizi de mutlu ediyor mu?

Beni çoook mutlu ediyor. Bu nedenle geçtiğimiz hafta tatildeyken yaptığım mini alışveriş ruhuma çok iyi geldi.


Arkadaşımla Alsancak'ta gezinirken vakit harcamak için Sephora'ya girdik. Orada gördüğüm minik ürünler arasındaki bu tırnak eti kremi çok hoşuma gitti gerek içeriği gerek kokusu olsun. Portakal ve havuç kokusunun hafif hafif burnunuza gelmesi çok hoş bir his. Aynı zamanda da tırnak etlerimi yumuşatıp bakım yapması bu ürünü favorim yaptı.


Kasaya gitmeden önce hazır mini alışveriş yapıyorken bir de pudra süngeri attım sepete. Çünkü Watsons'tan aldığım pudra süngerim parça pinçik olmuştu. Ben de Rimmel Stay Matte pudramı sürmek için kaliteli bir sünger almak istedim.


Kasaya gittiğimde ise kasadaki görevli beni çok mutlu ederek minik bir parfüm testerı verdi. Dedim ya minik boy ürünleri çok seviyorum, bu nedenle de o sırada da çok mutlu oldum. Ayrıca Sephora'dan ilk defa böyle nazik bir hareketle karşılaşmam nedeniyle görevliye teşekkür ettim. Böyle çalışanlar oldukça alışveriş dünyanın en güzel aktivitesi haline geliyor :)Herkesi öpüyorum :):)
16 Eylül 2016 Cuma

Gratis Bayram İndirimi Alışverişim

Gratis'in büyük bayram indiriminden payıma düşenler videoda. Youtube'dan izlerseniz sevinirim :)

Geç de olsa iyi bayramlar herkese :)