Hürriyet Bumerang

31 Temmuz 2015 Cuma

Crocs Tekne Ayakkabıları ile Özgür ve Renkli Adımlar

Basın Bülteni Crocs’un Tekne Ayakkabıları koleksiyonuna eklenen yepyeni modellerle, bu yaz ayaklar hiç olmadığı kadar özgür ve konforlu! Crocs Beach Line serisinin yeni modelleri, kanvas üst yüzeyleri ile sizi stil sahibi bir görünüme kavuştururken patentli CrosliteTM malzemesi ile de rakipsiz konfor sunuyor.

Parlak renkleri, hafif ve havadar özellikleriyle dikkat çeken Beach Line koleksiyonundaki tüm modeller sağladığı konforun yanı sıra, ekstra yer tutuşu sağlayan kauçuk dış tabanı   ile de deniz tutkunlarının öncelikli tercihi. Serüvenine tekne ayakkabısı olarak başlayan Crocs'lar, günümüzde ise her yerde giyiliyor.
Kadınlar için; Marin detaylara sahip Crocs Beach Line Boat Shoe Mix ile ister mavi yolculuğa çıkın, ister ofis şıklığınıza yeni bir tarz katın! Model, kanvas üst yüzeyi ve canlı renk seçenekleriyle şık kadınların favorisi.
Erkekler için; Macera tutkunu erkeklerin tercihi Crocs Beach Line Boat Lace-up’ın havadar, hafif ve rahat yapısıyla kendinizi tüm gün tekne seyahatinde gibi özgür hissedeceksiniz.Crocs’un Beach Line koleksiyonu için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Acele edin, bu yazın en şık ve rahat adımlarını siz atın.

19 Temmuz 2015 Pazar

BBW Alışverişim

Herkese merhaba, geçtiğimiz haftalarda BBW'de büyük indirim vardı. Ben de bir büyük boy mumla beraber bi lipbalm bir de lipgloss aldım. Mumu başka bir yazıda ayrıntılı olarak anlatacağım ancak bu postun konusu dudak ürünleri. Kasaya doğru ilerlerken dudak ürünlerinin tanesinin 10, iki tanesinin 15 olduğunu görünce her ne kadar fazla dudak ürünü almamaya çalışsam da bu ikisine karşı koyamadım.
İlki çilekli, eos benzeri lipbalm. O kadar güzel kokuyo ki. Çok yoğun bir kokusu yok ama hafif bi çilekli sakız kokusu. Dudağınıza sürdükçe süresiniz geliyo. Ancak çok kaliteli değil çünkü 15 dakikada bir yenilemeniz gerekiyo. Ama ürün bitirmeyi sevdiğim için benim canıma minnet :D Almayı düşünüyorsanız bir de elmalısı var ama onun kokusu hoş değil.


İkincisi ise mentollü bi lipgloss. Tüplü kutuda, kapağı açıp fırçayla sürmeye uğraşmıyorsunuz, çok pratik. Sürdüğünüzde hafif bi yanma hissi oluyo mentolden dolayı. Ama normalde bu tür glosslarda bikaç dakikaya geçer bu his. Bunda geçmiyo bi 15-20 dakika boyunca devam ediyo. Ama hiç rahatsız edici değil hatta ferahlatıcı. O mentol hissinin geçmesini hiç istemiyo insan. Eğer mentollü rujları seviyorsanız gidin bi bakın derim :)


17 Temmuz 2015 Cuma

Pastel Day Long Lipcolor Kissproof 19

Bu ne uzun başlık oldu öyle ya :D Böyle de bi giriş cümlesi yok ayrıca, benden de anca bu beklenirdi zaten :D Herneyse konumuza dönecek olursak blog yazımın amacı Pastel'in mat serisindeki kalıcı rujlardan 19 numarayı tanıtmak. Ben bu ruja feci derecede aşık oldum diyebilirim. O kadar sevdim ki 3 rengini birden aldım. Ama bu yazım sadece 1 rengiyle alakalı olacak. O da mor tonlu bordo olan 19 numara.Aslında ben bu ruju mor diye aldım ancak bu serinin rujları sürünce dudakta matlaştığı için daha soğuk bir renk gibi duruyo. Resimde de görebilceğiniz gibi kabında mor dudağımda ise kahve-bordo arası bir renk gibi görünüyo. Yine de ben bu ruju çok sevdim. Sürdükten sonra 1 dakika içinde matlaşması, gün boyu ne yiyip içseniz çoğunun dudakta kalması (sadece ortası biraz siliniyor), hiçbir yere yapışmaması-bulaşmaması, kokusunun vanilya gibi olması sevdiğim özellikleri arasında. Hiç sevmediğin özelliği yok mu diye sorabilirsiniz. Evet, var; o da tazelemek için tekrardan sürdüğünüzde parça parça bir görüntü oluşturması. Yine de çok gözüne batıyor mu diye sorarsanız da hayır cevabını verebilirim.Fotoğraflarda kirpiklerim çok uzun çıkmış, bunu ise Benefit They're Real rimele borçluyum. Bir ara onun da yazısını yazıcam. Şimdilik hoşçakalıın :)


(Gün ışığında da görünüşü bu şekilde)

1 Temmuz 2015 Çarşamba

Magnum Store Deneyimi


Herkese merhaba, geçtiğimiz haftalarda İlayda'yla beraber Bağdat Caddesi'nde Magnum Store'u denemeye gittik. İlk gittiğimizde önünde şok olduk çünkü açılışın üzerinde bikaç hafta geçmesine rağmen kuyruk vardı. Bildiğiniz bş 15-20 dakika kuyrukta bekledik ve beşer beşer gruplar olarak aldılar insanları içeri. Herneyse bekledik falan sıra bize geldi. İçeride öncelikle ücreti ödeyip fiş alıyorsunuz, daha sonra üç adet topping yani malzemesini seçiyorsunuz. Çikolatasını bitter mi sütlü mü beyaz mı istediğinizi söylüyorsunuz ve hazırlanıyor Magnum'unuz. Biz sabırsızlıkla bekledik dondurmamızın olmasını :D Yalnız çok fazla çeşit var pişmaniye bile var çeşitlerin arasında ki bu beni çok sevindirdi en sevdiğim şeylerden biridir pişmaniye :D Ben pişmaniye, patlayan şeker ve karamel parçası koydurdum çikolatasını da beyaz yaptırdım. Tadını çok beğendim. Bildiğiniz Magnum dondurmasına ek olarak çeşit fazlalığı var işte üzerinde ama kendi damak tadınıza göre hazırlatmanın keyfi başka :) Eğer İstanbul'da oturuyorsanız kesinlikle gidin bir deneyin derim :) Bu arada fiyat fix 7,5 TL.

İşte benim Magnum'um :) En çok beğendiğim Magnum tasarımları ise bunlar oldu, hele ki dev çiçek kaplamalı olan favorim :)